LIGA



GRUPO PRIMEIRA DIVISIÓN, GRUPO A

Rolda1 (11/01/2014)


Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
VIVEIRO
-
CAPABLANCA "A"
-
E.L.X. DVORAK 2.0
-
CÍRCULO XADREZ "CIDADE DE NARÓN"
-
RECATELO CAMPUS LUGO
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "B"
-
GRUPO BAZÁN "A"
-
ALEXANDRE BÓVEDA "B"
-
ESCOLA XADREZ SIGRÁS "A"
-
CÍRCULO FERROLANO "B"
-
CLUBEXA
-
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ


Rolda2 (18/01/2014)


Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CAPABLANCA "A"
-
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
-
CÍRCULO FERROLANO "B"
-
CLUBEXA
-
ALEXANDRE BÓVEDA "B"
-
ESCOLA XADREZ SIGRÁS "A"
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "B"
-
GRUPO BAZÁN "A"
-
CÍRCULO XADREZ "CIDADE DE NARÓN"
-
RECATELO CAMPUS LUGO
-
VIVEIRO
-
E.L.X. DVORAK 2.0


Rolda3 (25/01/2014)


Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
E.L.X. DVORAK 2.0
-
CAPABLANCA "A"
-
RECATELO CAMPUS LUGO
-
VIVEIRO
-
GRUPO BAZÁN "A"
-
CÍRCULO XADREZ "CIDADE DE NARÓN"
-
ESCOLA XADREZ SIGRÁS "A"
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "B"
-
CLUBEXA
-
ALEXANDRE BÓVEDA "B"
-
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
-
CÍRCULO FERROLANO "B"


Rolda4 (01/02/2014)


Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CAPABLANCA "A"
-
CÍRCULO FERROLANO "B"
-
ALEXANDRE BÓVEDA "B"
-
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "B"
-
CLUBEXA
-
CÍRCULO XADREZ "CIDADE DE NARÓN"
-
ESCOLA XADREZ SIGRÁS "A"
-
VIVEIRO
-
GRUPO BAZÁN "A"
-
E.L.X. DVORAK 2.0
-
RECATELO CAMPUS LUGO


Rolda5 (08/02/2014)


Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
RECATELO CAMPUS LUGO
-
CAPABLANCA "A"
-
GRUPO BAZÁN "A"
-
E.L.X. DVORAK 2.0
-
ESCOLA XADREZ SIGRÁS "A"
-
VIVEIRO
-
CLUBEXA
-
CÍRCULO XADREZ "CIDADE DE NARÓN"
-
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "B"
-
CÍRCULO FERROLANO "B"
-
ALEXANDRE BÓVEDA "B"


Rolda6 (15/02/2014)


Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CAPABLANCA "A"
-
ALEXANDRE BÓVEDA "B"
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "B"
-
CÍRCULO FERROLANO "B"
-
CÍRCULO XADREZ "CIDADE DE NARÓN"
-
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
-
VIVEIRO
-
CLUBEXA
-
E.L.X. DVORAK 2.0
-
ESCOLA XADREZ SIGRÁS "A"
-
RECATELO CAMPUS LUGO
-
GRUPO BAZÁN "A"


Rolda7 (22/02/2014)


Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
GRUPO BAZÁN "A"
-
CAPABLANCA "A"
-
ESCOLA XADREZ SIGRÁS "A"
-
RECATELO CAMPUS LUGO
-
CLUBEXA
-
E.L.X. DVORAK 2.0
-
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
-
VIVEIRO
-
CÍRCULO FERROLANO "B"
-
CÍRCULO XADREZ "CIDADE DE NARÓN"
-
ALEXANDRE BÓVEDA "B"
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "B"


Rolda8 (08/03/2014)


Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CAPABLANCA "A"
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "B"
-
CÍRCULO XADREZ "CIDADE DE NARÓN"
-
ALEXANDRE BÓVEDA "B"
-
VIVEIRO
-
CÍRCULO FERROLANO "B"
-
E.L.X. DVORAK 2.0
-
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
-
RECATELO CAMPUS LUGO
-
CLUBEXA
-
GRUPO BAZÁN "A"
-
ESCOLA XADREZ SIGRÁS "A"



Rolda9 (15/03/2014)


Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
ESCOLA XADREZ SIGRÁS "A"
-
CAPABLANCA "A"
-
CLUBEXA
-
GRUPO BAZÁN "A"
-
ESCOLA TÉCNICA DE XADREZ
-
RECATELO CAMPUS LUGO
-
CÍRCULO FERROLANO "B"
-
E.L.X. DVORAK 2.0
-
ALEXANDRE BÓVEDA "B"
-
VIVEIRO
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "B"
-
CÍRCULO XADREZ "CIDADE DE NARÓN"




GRUPO SEGUNDA DIVISION, GRUPO A


Rolda1 (11/01/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
AIR - HOSTESS "A"
-
AIR - HOSTESS "B"
-
GRUPO BAZÁN "B"
-
GRUPO BAZÁN "C"
-
CIRCULO XADREZ NARÓN "TUIMAR"
-
RECATELO CAMPUS LUGO "B"
-
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
-
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN
-
CLUB XADREZ AS PONTES
-
C.E.X. TORREÓN
-
CÍRCULO FERROLANO "D"
-
CÍRCULO FERROLANO "H"



Rolda2 (18/01/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
AIR - HOSTESS "B"
-
CÍRCULO FERROLANO "H"
-
C.E.X. TORREÓN
-
CÍRCULO FERROLANO "D"
-
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN
-
CLUB XADREZ AS PONTES
-
RECATELO CAMPUS LUGO "B"
-
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
-
GRUPO BAZÁN "C"
-
CIRCULO XADREZ NARÓN "TUIMAR"
-
AIR - HOSTESS "A"
-
GRUPO BAZÁN "B"




Rolda3 (25/01/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
GRUPO BAZÁN "B"
-
AIR - HOSTESS "B"
-
CIRCULO XADREZ NARÓN "TUIMAR"
-
AIR - HOSTESS "A"
-
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
-
GRUPO BAZÁN "C"
-
CLUB XADREZ AS PONTES
-
RECATELO CAMPUS LUGO "B"
-
CÍRCULO FERROLANO "D"
-
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN
-
CÍRCULO FERROLANO "H"
-
C.E.X. TORREÓN




Rolda4 (01/02/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
AIR - HOSTESS "B"
-
C.E.X. TORREÓN
-
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN
-
CÍRCULO FERROLANO "H"
-
RECATELO CAMPUS LUGO "B"
-
CÍRCULO FERROLANO "D"
-
GRUPO BAZÁN "C"
-
CLUB XADREZ AS PONTES
-
AIR - HOSTESS "A"
-
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
-
GRUPO BAZÁN "B"
-
CIRCULO XADREZ NARÓN "TUIMAR"




Rolda5 (08/02/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CIRCULO XADREZ NARÓN "TUIMAR"
-
AIR - HOSTESS "B"
-
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
-
GRUPO BAZÁN "B"
-
CLUB XADREZ AS PONTES
-
AIR - HOSTESS "A"
-
CÍRCULO FERROLANO "D"
-
GRUPO BAZÁN "C"
-
CÍRCULO FERROLANO "H"
-
RECATELO CAMPUS LUGO "B"
-
C.E.X. TORREÓN
-
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN




Rolda6 (15/02/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
AIR - HOSTESS "B"
-
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN
-
RECATELO CAMPUS LUGO "B"
-
C.E.X. TORREÓN
-
GRUPO BAZÁN "C"
-
CÍRCULO FERROLANO "H"
-
AIR - HOSTESS "A"
-
CÍRCULO FERROLANO "D"
-
GRUPO BAZÁN "B"
-
CLUB XADREZ AS PONTES
-
CIRCULO XADREZ NARÓN "TUIMAR"
-
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL




Rolda7 (22/02/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
-
AIR - HOSTESS "B"
-
CLUB XADREZ AS PONTES
-
CIRCULO XADREZ NARÓN "TUIMAR"
-
CÍRCULO FERROLANO "D"
-
GRUPO BAZÁN "B"
-
CÍRCULO FERROLANO "H"
-
AIR - HOSTESS "A"
-
C.E.X. TORREÓN
-
GRUPO BAZÁN "C"
-
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN
-
RECATELO CAMPUS LUGO "B"




Rolda8 (08/03/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
AIR - HOSTESS "B"
-
RECATELO CAMPUS LUGO "B"
-
GRUPO BAZÁN "C"
-
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN
-
AIR - HOSTESS "A"
-
C.E.X. TORREÓN
-
GRUPO BAZÁN "B"
-
CÍRCULO FERROLANO "H"
-
CIRCULO XADREZ NARÓN "TUIMAR"
-
CÍRCULO FERROLANO "D"
-
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
-
CLUB XADREZ AS PONTES




Rolda9 (15/03/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CLUB XADREZ AS PONTES
-
AIR - HOSTESS "B"
-
CÍRCULO FERROLANO "D"
-
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
-
CÍRCULO FERROLANO "H"
-
CIRCULO XADREZ NARÓN "TUIMAR"
-
C.E.X. TORREÓN
-
GRUPO BAZÁN "B"
-
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN
-
AIR - HOSTESS "A"
-
RECATELO CAMPUS LUGO "B"
-
GRUPO BAZÁN "C"




Rolda10 (22/03/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
AIR - HOSTESS "B"
-
GRUPO BAZÁN "C"
-
AIR - HOSTESS "A"
-
RECATELO CAMPUS LUGO "B"
-
GRUPO BAZÁN "B"
-
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN
-
CIRCULO XADREZ NARÓN "TUIMAR"
-
C.E.X. TORREÓN
-
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
-
CÍRCULO FERROLANO "H"
-
CLUB XADREZ AS PONTES
-
CÍRCULO FERROLANO "D"




Rolda11 (29/03/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CÍRCULO FERROLANO "D"
-
AIR - HOSTESS "B"
-
CÍRCULO FERROLANO "H"
-
CLUB XADREZ AS PONTES
-
C.E.X. TORREÓN
-
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
-
E.L.X. FORNOS FERNANDO VALIN
-
CIRCULO XADREZ NARÓN "TUIMAR"
-
RECATELO CAMPUS LUGO "B"
-
GRUPO BAZÁN "B"
-
GRUPO BAZÁN "C"
-
AIR - HOSTESS "A"



GRUPO TERCEIRA DIVISION, GRUPO B



Rolda1 (11/01/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
ESCOLA DE XADREZ CLUBEXA
-
CIDU - UNIVERSIDADE
-
CEIP CANOSA-RUS - O TOQUE XIRIA
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "C"
-
SAFA "B"
-
AA.VV. O GAITEIRO - SIGRÁS
-
XADREZ BETANZOS "B"
-
ALEXANDRE BÓVEDA "D"
-
AIR - HOSTESS "C"
-
SMYSLOV SADA




Rolda2 (18/01/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CIDU - UNIVERSIDADE
-
SMYSLOV SADA
-
ALEXANDRE BÓVEDA "D"
-
AIR - HOSTESS "C"
-
AA.VV. O GAITEIRO - SIGRÁS
-
XADREZ BETANZOS "B"
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "C"
-
SAFA "B"
-
ESCOLA DE XADREZ CLUBEXA
-
CEIP CANOSA-RUS - O TOQUE XIRIA




Rolda3 (25/01/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CEIP CANOSA-RUS - O TOQUE XIRIA
-
CIDU - UNIVERSIDADE
-
SAFA "B"
-
ESCOLA DE XADREZ CLUBEXA
-
XADREZ BETANZOS "B"
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "C"
-
AIR - HOSTESS "C"
-
AA.VV. O GAITEIRO - SIGRÁS
-
SMYSLOV SADA
-
ALEXANDRE BÓVEDA "D"




Rolda4 (01/02/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CIDU - UNIVERSIDADE
-
ALEXANDRE BÓVEDA "D"
-
AA.VV. O GAITEIRO - SIGRÁS
-
SMYSLOV SADA
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "C"
-
AIR - HOSTESS "C"
-
ESCOLA DE XADREZ CLUBEXA
-
XADREZ BETANZOS "B"
-
CEIP CANOSA-RUS - O TOQUE XIRIA
-
SAFA "B"




Rolda5 (08/02/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
SAFA "B"
-
CIDU - UNIVERSIDADE
-
XADREZ BETANZOS "B"
-
CEIP CANOSA-RUS - O TOQUE XIRIA
-
AIR - HOSTESS "C"
-
ESCOLA DE XADREZ CLUBEXA
-
SMYSLOV SADA
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "C"
-
ALEXANDRE BÓVEDA "D"
-
AA.VV. O GAITEIRO - SIGRÁS




Rolda6 (15/02/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CIDU - UNIVERSIDADE
-
AA.VV. O GAITEIRO - SIGRÁS
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "C"
-
ALEXANDRE BÓVEDA "D"
-
ESCOLA DE XADREZ CLUBEXA
-
SMYSLOV SADA
-
CEIP CANOSA-RUS - O TOQUE XIRIA
-
AIR - HOSTESS "C"
-
SAFA "B"
-
XADREZ BETANZOS "B"




Rolda7 (22/02/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
XADREZ BETANZOS "B"
-
CIDU - UNIVERSIDADE
-
AIR - HOSTESS "C"
-
SAFA "B"
-
SMYSLOV SADA
-
CEIP CANOSA-RUS - O TOQUE XIRIA
-
ALEXANDRE BÓVEDA "D"
-
ESCOLA DE XADREZ CLUBEXA
-
AA.VV. O GAITEIRO - SIGRÁS
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "C"




Rolda8 (08/03/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
CIDU - UNIVERSIDADE
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "C"
-
ESCOLA DE XADREZ CLUBEXA
-
AA.VV. O GAITEIRO - SIGRÁS
-
CEIP CANOSA-RUS - O TOQUE XIRIA
-
ALEXANDRE BÓVEDA "D"
-
SAFA "B"
-
SMYSLOV SADA
-
XADREZ BETANZOS "B"
-
AIR - HOSTESS "C"




Rolda9 (15/03/2014)



Acta
Equipo local
Resultado
Equipo visitante
-
AIR - HOSTESS "C"
-
CIDU - UNIVERSIDADE
-
SMYSLOV SADA
-
XADREZ BETANZOS "B"
-
ALEXANDRE BÓVEDA "D"
-
SAFA "B"
-
AA.VV. O GAITEIRO - SIGRÁS
-
CEIP CANOSA-RUS - O TOQUE XIRIA
-
POKERYAJEDREZ.COM ARTEIXO "C"
-
ESCOLA DE XADREZ CLUBEXA